O nas – Klinika praktyka

Z pasji do medycyny i potrzeby niesienia pomocy potrzebującym, powstała nasza klinika. Naszym celem, który przyświecał nam od pierwszego dnia, jest wsparcie każdej uzależnionej osoby i zapewnienie jej najodpowiedniejszych warunków do leczenia alkoholizmu. Wierzymy, że dzięki ogromnemu doświadczeniu i odpowiednim kompetencjom jesteśmy w stanie pomóc chorym, nawet na najbardziej zaawansowanym stopniu uzależnienia od alkoholu.

Jedynym z fundamentów naszej kliniki w Szczecinie, jest ogromne zaufanie jakim obdarzają nas nasi pacjenci. Dzięki niemu staramy się wciąż udoskonalać nasze terapie i podwyższać standard opieki i usług.

Leczenie choroby alkoholowej

Nasza szczecińska przychodnia to przede wszystkim placówka przyjazna pacjentowi. Terapie, detoks alkoholowy oraz wszycie esperalu dopasowujemy indywidualnie pod potrzeby osób, które zwróciły się do nas po pomoc w pokonaniu nałogu alkoholowego.  Z nami leczenie alkoholizmu jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Kadra lekarska a także personel medyczny to ludzie z powołaniem, którzy znają troski i zmartwienia uzależnionych. Pod ich czujnym okiem szybko i skutecznie pokonasz uzależnienie od alkoholu.